Sinds vrijdag in bezit,enkele dagen mee geëxperimenteerd,ontvangst is iets minder dan op de Icom r15,audio klinkt ook iets minder.
De Alinco moet niets hebben van een Jim antenneversterker,of een aktieve buitenantenne,hij gaat dan over zijn nek.
Je moet handmatig de mode instellen,bv NFM of DMR,hij laat heel snel een eventuele toonsquels of een cc (colorcode) zien,en er zit een GPS ingebouwd.
Beetje zelfde formaat als de Icom r15,opladen gaat via de bijgeleverde usb -c kabel,hij gebruikt geen batterijen maar een accupak.
Display is vrij saai,zwarte achtergrond en witte letters.
Ik dacht dat ik de Engelstalige userguide had gedownload,maar deze was voor de Alinco DJ-100,een portofoon,een Engelstalige userguide voor de DJ-X100 heb ik nog niet gezien,wat eigenlijk wel te begrijpen is omdat dit model alleen in Japan uitkomt.
Nu nog uitvogelen hoe ik de Squels (ruisonderdrukker) moet instellen.
Al met al ben ik tevreden met deze aankoop.