De layout is niet echt gestructureerd en is soms wat zoeken.
Bye.
Sigint
De man die OnAir aan het bouwen is doet alles in zijn eentje. Als je ziet wat een werk hij verzet heeft in 3 weken.
Er zitten al 142 radio modes in het programma.
Op zijn Discord kanaal kun je verzoeken indienen voor toevoegingen aan het programma, veranderingen en storingen doorgeven.
Hij reageert altijd zeer snel. Je kunt hem via zijn website ook bereiken, waar je ook altijd antwoord van hem krijgt.
De laatste 10 dagen heb ik al heel veel contact met hem gehad om hem te voorzien van allerlei info voor bepaalde modes.
Ik vind het een geweldig programma want bijna alles werkt.
Voor voice in digitale modes moet je zelf een aantal DLL's in de software zetten, maar dat is vrij makkelijk te doen. Op zijn Discord en Gidhub staat wat je nodig hebt.
Hij heeft dat zo opgezet omdat hij anders juridische problemen krijgt met o.a Motrola, Icom, Kenwood en Yaesu, die patenten hebben op die digi modes.
Persoonlijk ben ik erg blij met deze software, i.p.v tig andere losse programma's of het sterk verouderde MultiPSK met die DOS user interface.
OnAir, IC-SDR en SDRoxide zijn programma's van deze tijd.
Kris van OnAir heeft in een record tijd vele modes in zijn programma weten te stoppen.
Nu met hulp en feedback van gebruikers gaat hij het finetunen en aanpassen.
De webserver MAP van OnAir draait hij op eigen kosten en daar kun je een donatie voor geven.
Grt
Jacco