Laatste mutatie 06-06-2023
Regionale codes
Operationele leiding
1200010 HOvD Oost - Leider CoPI
1200011 OVD Zuid (Infocode)
1200012 HOvD Oost - Algemeen Commandant Stafsectie Brandweerzorg ROT
1200019 Adviseur Industriële Veiligheid
1200020 Regionaal Operationeel Veiligheidsfunctionaris
1200021 HOvD West (Compagniescommandant / Taakcommandant)
1200022 HOvD Oost (Compagniescommandant / Taakcommandant)
1200024 Secretaris RBT
1200025 Liaison Defensie
1200028 Secretaris ROT
1200030 Directeur Veiligheidsregio - RBT
1200031 Voorlichting (Alarmcode)
1200033 Communicatie Adviseur CoPI
1200034 Natuurbrandspecialisten
1200035 Commandant van Dienst
1200036 HOvD West (Alarmcode)
1200037 HOvD Oost (Alarmcode)
1200038 AGS (Alarmcode)
1200039 OvD Baronie Noord (Alarmcode)
1200040 HOvD West - Leider CoPI
1200041 OvD Baronie Zuid (Alarmcode)
1200042 HOvD West - Algemeen Commandant Brandweerzorg ROT)
1200043 OvD Markiezaten Oost (Alarmcode)
1200044 OvD Hart van Brabant Oost (Alarmcode)
1200045 OvD Markiezaten West (Alarmcode)
1200046 Informatiecoördinator GBT/RBT
1200048 OvD Midden/Zuid (Alarmcode)
1200049 OvD Hart van Brabant West (Alarmcode)
1200051 AGS (Operationeel Team)
1201800 Fasewissel
Regionaal
1200081 Bemanning COH Rucphen
1200083 STH Zuid Staf
1200084 STH Zuid Teamleiders
1200085 STH Zuid Teamleden
1200086 Bemanning COH Oosterhout
1200088 Bemanning COH West
1200089 IMC Oost (Infocode)
1200090 IMC West (Infocode)
1200091 IMC Oost (Alarmcode)
1200092 IMC West (Alarmcode)
1200094 IMO West (Alarmcode)
1200095 IMO Oost (Infocode)
1200096 IMO Oost (Alarmcode)
1200097 IMO West (Infocode) (Groep)
1200098 Piketcentralist OC-B
1201104 Algemeen Commandant Bevolkingszorg
1201105 Sectielid PZ OZ en I&O
1201107 dviseur Crisiscommunicatie RBT
1201108 Hoofd Taakorganisatie Crisiscommunicatie
1201109 Liaison Taakorganisatie Crisiscommunicatie
1201110 Liaison OT Crisiscommunicatie
1201112 Hoofd Informatie Bevolkingszorg (Infocode)
1201113 Informatiecoordinator Bevolkingszorg (Alarmcode)
1201116 Milieudienst
1201118 CRIB
1201119 Informatiecoordinator Beleidsteam
1201120 Termijnzorg
OVD-Copi
1201171 OVD Copi (West)
1201173 OVD Stafsectie Brandweerzorg ROT (Zuid)
1201174 OVD Copi (Noord)
1201175 OVD Markiezaten Oost (OvD Copi)
1201176 OVD Copi
1201177 OVD Copi
1201178 OVD Markiezaten Oost (PCC)
1201179 OVD Copi (Midden)
1201180 OVD Baronie Noord (Stafsectie ROT)
1201181 OVD Baronie Noord (PC200)
1201182 OVD PCC (Noord)
1201183 OVD Copi (OVD Hart van Brabant West)
1201184 OVD Hart van Brabant West (Stafsectie ROT)
1201185 OVD Hart van Brabant West (PC200)
1201186 OVD PCC (Noord/Oost)
1201187 OVD CoPI (Oost)
1201188 OVD Hart van Brabant Oost (Stafsectie ROT)
1201189 OVD Hart van Brabant Oost (PCC)
1201190 OVD
1201191 OVD Copi (Midden/Zuid)
1201192 OVD Stafsectie Brandweerzorg ROT (Midden/Zuid)
1201193 OVD
1201194 OVD PCC (Midden/Zuid)
1201195 OVD Baronie Zuid (OvD Copi)
1201196 OVD Baronie Zuid (Stafsectie ROT)
1201197 OVD
1201198 OVD Baronie Zuid (PCC)
1201199 OVD
1201220 Team Brandonderzoek (Infocode)
1201221 Team Brandonderzoek (Alarmcode)
1201223 Drone Team Oosterhout (Piloten)
1201224 Drone Team Oosterhout (Ondersteuners)
1201232 Sluiswachter Spieringsluis Werkendam
1201233 Sluiswachter Biesboschsluis Werkendam
1201234 Natuurbeheerder Biesbosch
1201236 Brabant Water
1201237 Natuurbeheerders (West)
1201238 Natuurbeheerders (Oost)
1201239 Waterschap Brabantse Delta
1201701 RCvD (Groepscode)
1201703 HOvD (Groepscode)
1201704 ROL (Groepscode)
1201705 AGS (Groepscode)
1201706 IM-ROT (Groepscode)
1201707 IM CoPI Oost) (Groepscode)
1201711 Plotters ROT Oost (Alarmcode)
1201712 Plotters COPI Oost (Alarmcode)
1201713 Plotters COPI Oost (Alarmcode)
1201714 Plotters COPI West (Alarmcode)
1201715 Plotters ROT Oost (Groepscode)
1201716 Plotters ROT West (Groepscode)
1201717 Plotters COPI Oost (Groepscode)
1201718 Plotters COPI West (Groepscode)
1201719 Plotter West
1201721 Functionaris Logistiek Oost
1201722 Functionaris Logistiek West (Alarmcode)
1201725 Kazernecoördinator Oost
1201726 Kazernecoördinator West
1201727 Commandant Uitgangsstelling Oost
1201728 Commandant Uitgangsstelling West
1201800 Fasewissel
1201801 Regionaal Operationeel Leider ROT (Infocode)
1201802 Regionaal Operationeel Leider ROT (Alarmcode)
1201804 HIN Informatiemanager Stafsectie Brandweerzorg ROT
1201805 HIN Informatiemanager / Pelotonscommandant Informatievoorziening
1201823 Drone Team (Coordinator)
VEB Groepen (Verkennende Eenheden Brandweer, voormalig WVD)
1200055 20-0121 Almkerk VEB
1200058 20-0125 Rijsbergen VEB
1200062 20-0124 Alphen VEB
1200063 20-0130 Prinsenbeek VEB-HS
1200064 20-0122 Dongen VEB
1200065 20-0120 Made VEB
1200069 20-0127 Oudenbosch VEB
1200070 20-0123 Hilvarenbeek VEB
1200073 20-0131 Moerdijk VEB-HS
1200074 20-0129 Zevenbergen VEB
1200078 20-0128 Halsteren VEB
1200079 20-0126 Hoogerheide VEB
Kazernetechniek
1201300 Breda (Kazernetechniek)
1201321 Etten-Leur (Kazernetechniek)
1201322 Woensdrecht (Kazernetechniek)
1201323 Steenbergen (Kazernetechniek)
1201324 Almkerk (Kazernetechniek)
1201325 Dussen (Kazernetechniek)
1201326 Hank (Kazernetechniek)
1201336 Tilburg Centrum (Kazernetechniek)
1201346 Tilburg Vossenberg (Kazernetechniek)
1201351 Waalwijk (Kazernetechniek)
1201352 Alphen (Kazernetechniek)
1201353 Chaam (Kazernetechniek)
1201354 Raamsdonkveer (Kazernetechniek)
1201356 Loon op Zand (Slagbomen N261)
1201363 Gilze (Kazernetechniek)
1201364 Oosterhout (Kazernetechniek)
1201368 Standdaarbuiten (Kazernetechniek)
1201372 Haaren (kazernetechniek)
1201379 Bergen op Zoom (Kazernetechniek)
1201389 Roosendaal (Kazernetechniek)
Kazernecentrales
1201650 Breda
1201651 Chaam
1201652 Oosterhout
1201653 Tilburg
1201654 Oisterwijk
1201655 Waalwijk
1201656 Woudrichem
1201657 Bergen op Zoom
1201658 Roosendaal
1201659 Zevenbergen
1201660 Etten-Leur
Managers (Clusters en Informatie)
1201822 Onbekend
1201823 Onbekend
1201836 OVD-B persoonlijk ?
1201851 Cluster Manager Tilburg
1201852 plv. Regionaal Commandant
1201853 Coördinerend Burgemeester
1201855 Coördinerend Gemeentesecretaris
1201856 Cluster Manager Noord
1201857 Cluster Manager Oost
1201858 Cluster Manager Midden (Noord)
1201859 Cluster Manager Midden (Zuid)
1201860 Assistent Cluster Manager Noord
1201861 Cluster Manager West (Noord)
1201862 Assistent Cluster Manager Zuid
1201863 Cluster Manager Zuid
1201864 Cluster Manager West (Zuid)
1201865 (Informatie Manager Persoonlijke code)
1201866 (Informatie Manager Persoonlijke code)
1201867 (Informatie Manager Persoonlijke code)
1201868 (Informatie Manager Persoonlijke code)
1201869 (Informatie Manager Persoonlijke code)
1201869 (Informatie Manager Persoonlijke code)
1201870 (Informatie Manager Persoonlijke code)
1201871 (Informatie Manager Persoonlijke code)
1201872 (Informatie Manager Persoonlijke code)
1201873 (Informatie Manager Persoonlijke code)
1201874 (Informatie Manager Persoonlijke code)
1201886 (onbekend)
Lichtkranten
1201920 Altena (Almkerk) (Lichtkrant)
1201921 Alphen - Chaam (Alphen) (Lichtkrant)
1201922 Baarle-Nassau (Lichtkrant)
1201923 Bergen op Zoom (Lichtkrant)
1201924 Tilburg (Berkel-Enschot) (Lichtkrant)
1201925 Breda (Lichtkrant)
1201926 Alphen - Chaam (Chaam) (Lichtkrant)
1201927 Oosterhout (Den Hout) (Lichtkrant)
1201928 Hilvarenbeek (Diessen) (Lichtkrant)
1201929 Steenbergen (Dinteloord) (Lichtkrant)
1201930 Dongen (Lichtkrant)
1201931 Oosterhout (Dorst) (Lichtkrant)
1201932 Altena (Dussen) (Lichtkrant)
1201933 Etten-Leur (Lichtkrant)
1201934 Moerdijk (Fijnaart) (Lichtkrant)
1201935 Geertruidenberg (Lichtkrant)
1201936 Altena (Genderen) (Lichtkrant)
1201937 Altena (Giessen) (Lichtkrant)
1201938 Gilze en Rijen (Gilze) (Lichtkrant)
1201939 Goirle (Lichtkrant)
1201940 Dongen ('s Gravenmoer) (Lichtkrant)
1201941 Bergen op Zoom (Halsteren) (Lichtkrant)
1201942 Altena (Hank) (Lichtkrant)
1201943 Hilvarenbeek (Lichtkrant)
1201944 Halderberge (Lichtkrant)
1201945 Woensdrecht (Huijbergen) (Lichtkrant)
1201946 Loon op Zand (Kaatsheuvel) (Lichtkrant)
1201947 Moerdijk (Klundert) (Lichtkrant)
1201948 Steenbergen (Kruisland) (Lichtkrant)
1201949 Drimmelen (Lage Zwaluwe) (Lichtkrant)
1201950 Loon op Zand (Lichtkrant)
1201951 Drimmelen (Made) (Lichtkrant)
1201952 Moerdijk (Lichtkrant)
1201953 Oisterwijk (Moergestel) (Lichtkrant)
1201954 Steenbergen (Nieuw Vossemeer) (Lichtkrant)
1201955 Oisterwijk (Lichtkrant)
1201956 Oosterhout (Lichtkrant)
1201957 Woensdrecht (Ossendrecht) (Lichtkrant)
1201958 Halderberge (Oudenbosch) (Lichtkrant)
1201959 Halderberge (Oud Gastel) (Lichtkrant)
1201960 Breda (Prinsenbeek) (Lichtkrant)
1201961 Woensdrecht (Putte) (Lichtkrant)
1201962 Geertruidenberg (Raamsdonkveer) (Lichtkrant)
1201963 Goirle (Riel) (Lichtkrant)
1201964 Gilze en Rijen (Rijen) (Lichtkrant)
1201965 Zundert (Rijsbergen) (Lichtkrant)
1201966 Roosendaal (Lichtkrant)
1201967 Rucphen (Lichtkrant)
1201968 Altena (Sleeuwijk) (Lichtkrant)
1201969 Waalwijk (Sprang-Capelle) (Lichtkrant)
1201970 Moerdijk (Post Industrieterrein Moerdijk) (Lichtkrant)
1201971 Moerdijk (Standdaarbuiten) (Lichtkrant)
1201972 Steenbergen (Lichtkrant)
1201973 Drimmelen (Terheijden) (Lichtkrant)
1201974 Breda (Teteringen) (Lichtkrant)
1201975 Tilburg (Centrum) (Lichtkrant)
1201976 Tilburg (Vossenberg) (Lichtkrant)
1201977 Tilburg (Udenhout) (Lichtkrant)
1201978 Breda (Ulvenhout) (Lichtkrant)
1201979 Waalwijk (Lichtkrant)
1201980 Waalwijk (Waspik) (Lichtkrant)
1201981 Altena (Werkendam) (Lichtkrant)
1201982 Haaren (Lichtkrant)
1201983 Altena (Wijk en Aalburg) (Lichtkrant)
1201984 Moerdijk (Willemstad) (Lichtkrant)
1201985 Woensdrecht (Lichtkrant)
1201986 Altena (Woudrichem) (Lichtkrant)
1201987 Roosendaal (Wouw) (Lichtkrant)
1201988 Moerdijk (Zevenbergen) (Lichtkrant)
1201989 Zundert (Lichtkrant)