Hoi iedereen,
ik heb een tijdje geleden zelf een antenne gemaakt, maar ik ben hier niet zo tevreden van, iemand wat me kan helpen?
De antenne is gemaakt voor aan een scanner met discriminator te koppelen voor het belgische astrid/pocsag netwerk te decoderen.
Ik heb gebruik gemaakt van een coax rg58 met bnc connector (kabel van 5 meter besteld met connectors en er dan eentje van af geknipt). Vervolgens heb ik de mantel aan een koper draad gesoldeerd van 42cm en de kern ook aan een koper draad van dezelfde lengte. Deze lengte heb ik berekend aan de hand van de een kwart golflengte van 169,625
Deze constructie heb ik vervolgens met kabelbindertjes op een pvc buis gemonteerd voor alles een beetje op 1 lijn te houden alsook een kortsluiting tussen bijden poolen te vermijden.
Iemand een idee aan de hand van de foto's als dit alles wel juist en goed is?

