Ik zal kijken of ik eea handmatig kan splitsen, maar misschien is dat voor jou ook niet veel werk?
Deze snap ik niet helemaal? Hoe wil je het hebben?
Je snapt wel het waarom? Zo niet, dan leg ik dat eerst even uit.
De A73 is makkelijk te detecteren, althans, er vanuitgaande dat A73 alleen in meldingen voorkomt wanneer het gaat om de betreffende snelweg. In dat bestand staat dan het formaat zoals jij het altijd stuurt, links en rechts door elkaar. De A1 en A2 zijn niet louter op basis van snelwegnaam te detecteren :
21:50:22 27-07-16 | GROUP-2 | A1 13107 13121 Rit 85307 85308 Amsterdam A2 Re 31,0 |
| 0120107 | CPA Amsterdam (Ambulance 107 - GGD Amsterdam) |
| 0120121 | CPA Amsterdam (Ambulance 121 - GGD Amsterdam) |
Een A1 melding naar de A2. Dus om deze detectie scherper te maken wordt in dit voorbeeld naar A2 R gekeken, in dat bestandje staan dan alleen de hmp's rechts :
30.6,52.3329828476,4.91243306824,
30.7,52.3320848893,4.91256096021,
30.8,52.3311978868,4.91270005568,
en
63.3 g,52.069832,5.070732,
63.4 g,52.069164,5.069701,
63.5 g,52.068638,5.068509,
etc...
Deze scheiding wordt dus ook gemaakt voor de bijzondere wegdelen, zoals de A2 D, de A2 H, geen idee wat dat exact zijn, maar ik vermoed verbindingswegen? Als je nu snapt wat ik bedoel; mooi. Anders moet ik handmatig even wat zaken rechtbreien