Hallo allemaal,
Erg gaaf zo'n 3500XLT hoor ! Vandaag opgehaald, en helemaal blij mee ....
Nu wil ik het e.e.a. gaan nakijken en programmeren via de bijgeleverde programmeerkabel, maar deze is serieel, en heb geen
seriële poort op mijn pc.
Nu zag ik deze adapter staan :
https://www.conrad.nl/nl/usb-20-adapter-1x-d-sub-stekker-9-polig-1x-usb-20-stekker-a-zwart-logilink-558713.html?WT.mc_id=gshop&gclid=CMj27KXclMUCFTPMtAod-l4ADA&WT.srch=1 Ik was even benieuwd of dat gaat werken. Het gaat dus om een originele Uniden seriele kabel met de zogenaamde "mini usb" aansluiting die ik wil aansluiten op een usb poort van mijn pc middels deze adapter. Misschien dat iemand daar ervaring mee heeft ?
Op de website wordt wel omschreven dat het een adapter is voor mensen die een serieel aparaat willen aansluiten, maar geen
seriële poort hebben ... lijkt me dat het wel moet gaan werken. Het is altijd nog voordeliger dan de Euro 40,- voor een usb-kabel.
bctools is ook al gedownload en de bijbehorende files van Robert Elsinga ook. Top !
Alvast fijne koningsdag morgen voor de mensen die op stap gaan

, en alvast bedankt voor jullie reakties.
Groetjes,
Bas.