Eric, 57 jaar en woonachtig in Amstelveen.
Zo'n 37 jaar geleden begonnen met (af/be)luisteren van scanners toen ik destijds werkzaam was (Bewaking/Beveiliging) bij de Algemene Verkeersdienst (AVD) in Driebergen. Mijn eerste scanner was een Scooper Microcosmic kristal scanner. Na een aantal jaren een Uniden Bearcat aangeschaft (model weet ik niet meer) en hier nog een tijd van genoten. Met name van het beluisteren van de Politie in Amsterdam. Daarna er jaren niets meer mee gedaan (gezin/werk etc.).
Nu, ernstig ziek, uitbehandeld en op advies van mijn Neuroloog op zoek gegaan naar iets waar ik nog een beetje plezier uit kan halen. Na lang nadenken kwam de scanner weer naar boven. De afgelopen maanden veel gelezen op internet wat er tegenwoordig allemaal te koop is. Het scannerforum goed doorgelezen en besloten een scanner aan te schaffen.
Sinds een week in het bezit van een Uniden Bearcat 125XLT, een Diamond RH-795 Telescoop Antenne (70-1000 MHz) en de Diamond DEH-7M Earphone.
Nu aan het uitvogelen hoe een en ander allemaal werkt door video's te bekijken op YT.
Ik hoop hier aanvullende info te vinden van/over de UBC 125XLT en alles wat hier mee te maken heeft zoals software, frequenties etc. zodat ik weer wat plezier in deze voor mij donkere tijden krijg. Hoop niet dat ik lastig word (met veel vragen) maar fysiek werkt niet alles meer. Zo ben ik voor 90% aangewezen op hulp van mijn mantelzorger/partner/kinderen/vrienden etc. Als ik dus te veel vraag zeg dit dan gewoon tegen mij

Met vriendelijke groet,
Eric