0 leden (en 2 gasten) bekijken dit topic.
3G is WCDMA en dat gebruiken ze in de USA niet in Europa
Citaat van: elsinga op 26 december 2017, 08:59:423G is WCDMA en dat gebruiken ze in de USA niet in EuropaHoe bedoel je? 3G (UMTS) is WCDMA. Dat wordt in NL gebruikt op 900 en 2100 MHz.
Ik zie dat er op Zello ook al een groep is aangemaakt met de naam 'scannerforum'Leuk initiatief !
Allen dank voor de informatie. Ik heb op Ebay een setje Initone A17 IP67 binnen het budget kunnen kopen. Als ze er zijn ga ik er uitgebreid mee testen.Mvg,Alwin
De mijne is nu ook in de lucht als "Elsinga online scanner", met wachtwoord 'elsinga'. Daarin draaien wat lokale zaken mee, zoals de BASF in Heerenveen en I2HRV/PI3HRV. Werkt leuk!(gaat later vanavond weer offline, moet eerst even een wat meer permanente voeding voor de porto regelen, draait nu op de accu)
Citaat van: elsinga op 30 januari 2012, 19:58:04De mijne is nu ook in de lucht als "Elsinga online scanner", met wachtwoord 'elsinga'. Daarin draaien wat lokale zaken mee, zoals de BASF in Heerenveen en I2HRV/PI3HRV. Werkt leuk!(gaat later vanavond weer offline, moet eerst even een wat meer permanente voeding voor de porto regelen, draait nu op de accu)Sorry voor de gigantische schop omhoog Hallo Robert, doe je nog iets met je Zello kanaal of kan ik hem uit mijn kanalenlijst verwijderen?Dezelfde vraag aan Alwin ivm online scanner assen.