Auteur Topic: kan iemand mij helpen met de nieuwe frequentie in de de regi  (gelezen 7856 keer)

0 leden (en 1 gast) bekijken dit topic.

frediekroeger

  • Gast
Re: kan iemand mij helpen met de nieuwe frequentie in de de regi
« Reactie #15 Gepost op: 18 maart 2008, 19:41:35 »
kan je het nou aub stap voor stap uitlegge

Offline BlackBox

  • Top Lid
  • ****
  • Berichten: 1287
Re: kan iemand mij helpen met de nieuwe frequentie in de de regi
« Reactie #16 Gepost op: 18 maart 2008, 20:04:01 »
Sjonge jonge jonge, ga alsjeblieft eerst nog even vanaf groep 3 de basisschool volgen en dit keer wel opletten bij de les Nederlandse taal  :|
En kom nu niet gelijk met dyslexie alsjeblieft, alsjeblieft ga naar het volgende forum: http://www.beginnersweb.nl/forum/viewforum.php?f=5
Good monitoring!
Frequency Monitor Centre

Offline Rrruut

  • Gevorderd Lid
  • ***
  • Berichten: 286
Re: kan iemand mij helpen met de nieuwe frequentie in de de regi
« Reactie #17 Gepost op: 18 maart 2008, 23:47:45 »
Citaat van: "frediekroeger"
kan je het nou aub stap voor stap uitlegge

Dat blijft lastig via een forum. Misschien een beter idee... zoek iemand in de buurt met een scanner en laat hem/haar de basisprincipes aan je uitleggen.
Misschien heb je 20 leuke frequenties in jouw omgeving, laat die erin zetten, en ga daarna experimenteren met de mogelijkheden die je scanner heeft.
Eerst de basis dan de rest.
Ik denk dat je meer aan een persoonlijke uitleg hebt dan aan de antwoorden op je vragen in een forum. Antwoorden die onherroepelijk leiden tot nog veel meer vragen.

Succes,
Ruut