De TS'n van Schiphol worden momenteel aangestuurd door het regiecentrum (RC) op Schiphol en niet door de AC Kennemerland. Dit gaat op termijn wellicht veranderen, maar dit is absoluut niet zeker. Wellicht dat daarom wel alvast de capcodes zijn aangemaakt?
De meeste brandmeldinstallaties op Schiphol zijn aangesloten bij het RC. Echter bepaalde OMS-meldingen op Schiphol (en de directe omgeving) komen binnen bij de regionael alarmcentrale.
Op dat moment is het belangrijk hoe de TS 340 en TS 341 qua status in GMS bij K-land staan gemeld. Blijkbaar staan ze soms (onterecht) nog op uitruk en dan selecteert GMS andere vrije TS'n. Gisteravond waren dat Rijsenhout en Badhoevedorp.
Daaf, weet je zeker dat bij een VOS 1 een TS mee? Ik dacht dat een VOS 1 alleen door de VBB wordt gedaan?
En dat er pas vanaf VOS 2 TS'n worden opgeroepen.
Sowieso is TS 340 (Schiphol Rijk) niet beschikbaar als TS bij een VOS-alarm. Aangezien dit springbemanning is met VBB Rijk. En die worden bij een VOS ingezet, of strategisch gezet.