Bij mij is het eigenlijk altijd.
Of ik nu buiten loop in open terrein, op mijn hobbykamer, op een drukke vliegshow,
soms wel een paar keer per minuut.
Het gekke is dat als ik een aantal storende frequenties op lock out zet, heb ik er op
gegeven moment geen last meer van.
De oplossing van Mark is voor mij geen optie.
Ik heb een systeem met civiele luchtvaart met elk burger vliegveld in Nederland in een aparte groep.
Hetzelfde heb ik voor militaire luchtvaart. Hierbij heb ik een aparte groep met tijdelijke
frequenties voor vliegshows. Maar op dat moment moet ook de groep van het betreffende vliegveld aan staan.
Verder heb ik een systeem Marifoon met twee groepen (hierop is de storing ook heel erg), Diversen met een aantal locale en interessante frequenties, verdeeld over vier groepen, Milsat met een aparte groep voor verschillende satellieten en een systeem Amateurs met verschillende amateur frequenties verdeeld over verschillende groepen.
Zo hoef ik niet steeds frequenties uit te locken die ik niet wil horen maar kan ik gewoon de groepen in of uit schakelen die ik wel of niet wil horen.
Eigenlijk gebruik ik de scanner op dit moment alleen maar met vaste antennes thuis en zoals gezegd heb ik dan echt geen last maar ik zou toch best van die storing af willen.
Zoals ik nu hoor heeft vrijwel iedereen er wel min of meer last van.
Weet iemand misschien een adres van de importeur of leverancier zodat we kunnen proberen wat wijzer te worden over die vervelende storing ?