Hallo,
Veel hulp gezocht de laatste tijd, maar er spelen zoveel dingen dat zowel ik, als de anderen bij het p2kflex betrokken project, al bijna full-time bezig zijn, zowel voor als achter de schermen.
Om te beginnen; sommige dingen werken (voor nu) nu eenmaal zoals ze werken, omdat dit ooit door Frankie gebouwd is en daar in de basis op voortgeborduurd wordt. In de loop der jaren zijn veel dingen aangepast, verbeterd, uitgebreid, etc.
Waar het nu om gaat is, als een plaatsnaam herkend wordt, ik pak even een voorbeeld van een plaats waar ik net mee bezig was (Beek Montferland), dan wordt de lijst met straatnamen doorlopen. Dit dorp heeft voor dit voorbeeld even 6 straatnamen;
Arnhemseweg,;51.909474;6.1859064;
Eltenseweg,
Kolkstedeweg,
Oud Arnhemseweg,
Oude Eltenseweg,
Oude Kolkstedeweg,
Dit is de alfabetische volgorde waarin de straatnamen (in de basis) staan. Als de Oude Arnhemseweg in een melding staat dan denkt de monitor "hee ik zie de Arnhemseweg" en stopt met zoeken, hij loopt namelijk de lijst van boven naar onderen door en stopt als hij een straatnaam in de melding ziet staan. Het mooiste zou zijn om door te zoeken, maar er hangen even zoveel dingen samen met het stoppen na de eerste 'match' dat dit beslist niet eenvoudig aan te passen is.
Eigenlijk is -op dit moment- de enige juiste volgorde als volgt;
Oud Arnhemseweg,
Arnhemseweg,;51.909474;6.1859064;
Oude Eltenseweg,
Eltenseweg,
Oude Kolkstedeweg,
Kolkstedeweg,
Nu zoek ik iemand die een tooltje kan schrijven die een file loopt en bij elke gevonden straat controleert of deze als substring verderop nogmaals voorkomt. Arnhemseweg zou, als deze boven de Oude Arnhemseweg staat, dan gevonden worden als substring van Oude Arnhemseweg.
Misschien kan dit ook wel in excel als conditionele opmaak? Als dat zo is dan kost het misschien iets meer werk (2400 bestanden een voor een in excel zetten) maar het zou wel een mooie, laagdrempelige oplossing kunnen zijn.