Scannersoftware > Software

android app voor 3600xlt

(1/2) > >>

xfiles69:
bestaat er een android app voor de 3600xlt.
m.v.g,
ronald

www.SemafoonWinkel.nl:
Wat zou je ermee willen doen?

De 3600 kun je handmatig, of via de pc programmeren met Butel software.

Nick1964:
Ik werk voornamelijk met een chromebook, ook voor werk, voor iedere scanner die ik heb moet ik steeds de windows pc pakken dus ik begrijp de vraag wel, alleen kun je dat met drivers en compoorten bijna niet doen.
Wat ik wel doe is met diverse .csv editors op android databases aanleggen en die dan later met de pc of geheugenkaart op de desbetreffende scanners zetten.

xfiles69:
klopt helemaal, heb ook de butel software.
heb er nu een chromebook erbij vandaar.
In ieder geval bedankt.

Thijsiooh:
Met Google Remote desktop kan je vanaf je smartphone je Chromebook bedienen; tevens geeft deze app het geluid door. Al dien dan je volgens mij wel een virtuele audio kabel te installeren. Bijvoorbeeld door het installeren van het programma Audorelay.

Op deze manier kan je met je tablet en of smartphone je Chromebook en de Butel software bedienen en tevens luisteren naar je scanner, overal waar je 4G en of WiFi hebt.

Groeten Thijs

Navigatie

[0] Berichtenindex

[#] Volgende pagina

Naar de volledige versie