0 leden (en 1 gast) bekijken dit topic.
Marco,Als je alleen wilt weten dat er EEN voorwaardescheppende rit is, ongeacht voor welke ambu, dan hoef je niet alle ambu's afzonderlijk te benoemen maar kun je gewoon met wildcards werken :13201XX-Post Zierikzee.wavenCAPCODE:13201?? + TEXT:Post ZierikzeeDit filter moet dan wel weer boven de normale (volledige) capcodes komen.
Is er een mogelijkheid te maken waardoor er meerdere geluidsbestanden achter elkaar worden afgespeeld?Ik merk dat wanneer er bijvoorbeeld twee keer kort achter elkaar een capcode wordt gealarmeerd er maar 1 bestand wordt afgespeeld.
Heeft iemand toevallig nog een paar van brabant noord?:$
Nog even een grote schop.Hoe zet ik in pdw de capcode geluiden er in.Ik downloads het van hier http://www.luister-post-zutphen.nl/pdw%20wavjes/index.php
Citaat van: david_meyer25 op 2 september 2015, 20:06:38Nog even een grote schop.Hoe zet ik in pdw de capcode geluiden er in.Ik downloads het van hier http://www.luister-post-zutphen.nl/pdw%20wavjes/index.phpLees pagina 1 en 2 van dit onderwerp eens door dan kom je een heel eind.
Citaat van: Tom(zulu10) op 15 september 2015, 20:49:38Citaat van: david_meyer25 op 2 september 2015, 20:06:38Nog even een grote schop.Hoe zet ik in pdw de capcode geluiden er in.Ik downloads het van hier http://www.luister-post-zutphen.nl/pdw%20wavjes/index.phpLees pagina 1 en 2 van dit onderwerp eens door dan kom je een heel eind.Het is al gelukt.