Buitenland > Europa
Tripje naar londen
elsinga:
Ach, het ding heeft een CE merk, dus *bezit* kan niet verboden zijn. ;)
Ron-Zwaag:
Nee verboden niet, maar ik vermoed dat er op Spl toch wel wat beroering zal gaan ontstaan als je dit in je binnenzak hebt. En net wat Leen al aangeeft, ook de overige reizigers zullen niet zitten te wachten op dit soort actie's.
Michael:
--- Citaat van: "RonAlmere" ---
--- Citaat van: "elsinga" ---Dus in de binnenzak en het zal wel loslopen.
--- Einde van citaat ---
Ja das lachen als je door de bodyscan moet :)
--- Einde van citaat ---
Maar dat geldt niet voor Engeland (alleen Amerika) en je ook als je vanaf Schiphol vliegt.
Carl:
Ik geloof inderdaad hoe jammer ook dat ik hem maar thuis laat. Zeker na dit nieuws http://www.ad.nl/ad/nl/1041/Amsterdam/a ... pakt.dhtml
Daaf:
--- Citaat van: "Carl" ---Ik ga volgende maand een paar dagen naar Londen, een vroeg me af of je daar scanner mag luisteren ?.Ik ga met het vliegtuig.
http://www.radioreference.com/apps/db/?ctid=4452
--- Einde van citaat ---
Als jij de scanner gewoon in je ruimbagage doet is er niets aan de hand! Ruimbagage is de bagage die onderin het vliegtuig gaat zoals koffers, kinderwagens etc. Ik zou zeggen, gewoon lekker meenemen dus.
Ik heb de mijne zelfs meegenomen naar Griekenland.
Navigatie
[0] Berichtenindex
[#] Volgende pagina
[*] Vorige pagina
Naar de volledige versie