Ik neem Google niets kwalijk. Ze kunnen niet alles weten en ook navigatiesystemen laten wel eens te wensen over. Een huizenblok kan afgebroken worden en na heropbouw totaal anders genummerd zijn. Zolang dit niet (tijdig) gemeld wordt, lopen dergelijke systemen achter de feiten aan. We kunnen al erg veel informatie trekken uit een gratis systeem als Google, ik heb Google Maps nota bene gebruikt voor het samenstellen van mijn bestandje, maar dan moet ik de betreffende kazerne wel kunnen
zien met Streetview, op basis daarvan stel ik de coördinaten vast
Echter is Google nog lang niet overal geweest met de camerawagen. Met name de kleinere durpjes en hun kleinere straatjes zijn nog niet vastgelegd, alle bovengenoemde kazernes zijn dus niet zichtbaar middels Streetview en dat is voor mij reden om ze (nog) niet op te nemen in het bestand.
Ik ben benieuwd wie bereid is om hiermee te helpen? Als iedereen nou een regio pakt, Hollands-Midden heb ik gisteren in 2 uurtjes gedaan, andere regio's kosten misschien wat meer tijd, maar het hoeft per slot van rekening niet in 1 avond af te zijn. Vervolgens zijn die gegevens ook naar KML te converteren en dat is dan weer in te lezen in Google Maps (en/of Earth) zodat je een totaaloverzicht van alle kazernes van Nederland kunt krijgen...