Scannergerelateerd > Online scanners

digitale signalen via stream?

<< < (2/2)

Quickerz:
Oke, als ik het dus goed begrijp, een niet gecodeerde digitale radiotransmissie kan je dus gewoon streamen?
Ik ben eigenlijk alleen nog maar streams van analoge signalen tegen gekomen. Behalve misschien van dmr repeaters van een radioamateur. Maar verder niet van communicatie van bedrijven oid. Dus vandaar mijn vraag.

Discriminator:

--- Citaat van: Quickerz op  1 augustus 2024, 14:14:14 ---Oke, als ik het dus goed begrijp, een niet gecodeerde digitale radiotransmissie kan je dus gewoon streamen?
--- Einde van citaat ---

Nee. Artikel 441 Wetboek van Strafrecht -

Met hechtenis van ten hoogste drie maanden of geldboete van de derde categorie wordt gestraft hij die de inhoud of de strekking van hetgeen door middel van een onder zijn beheer staande of door hem gebruikt radio-ontvangapparaat is opgevangen en, naar hij redelijkerwijs moet vermoeden, niet voor hem of mede voor hem bestemd is, hetzij aan een ander meedeelt, indien hij redelijkerwijs moet vermoeden, dat dan openlijke bekendmaking van de inhoud of de strekking volgen zal en zodanige bekendmaking volgt, hetzij openlijk bekend maakt.

www.SemafoonWinkel.nl:

--- Citaat van: Quickerz op  1 augustus 2024, 14:14:14 ---Ik ben eigenlijk alleen nog maar streams van analoge signalen tegen gekomen. Behalve misschien van dmr repeaters van een radioamateur. Maar verder niet van communicatie van bedrijven oid. Dus vandaar mijn vraag.
--- Einde van citaat ---

Moet je ook niet willen, zal ook niemand doen die een beetje nadenkt.
Heeft een bedrijf niks aan, kan gevoelige informatie zijn, grote kans dat ze het gaan versleutelen. Blijft er voor de scanner luisteraar niks over.
Zelf ontvangen, dan is het ook lekker in de buurt, is ook meer luisteruitdaging voor de echte scannerhobby.
Marifoon / luchtvaart mag in principe ook niet, maar ik denk dat dit min of meer gedoogd wordt. Is vrij algemene informatie.

Quickerz:
Oke, Bedankt voor alle info. Dan weet ik in ieder geval wat ik niet ga doen.  8)

www.SemafoonWinkel.nl:

--- Citaat van: Quickerz op  1 augustus 2024, 17:53:56 ---Oke, Bedankt voor alle info. Dan weet ik in ieder geval wat ik niet ga doen.  8)
--- Einde van citaat ---

Wat je wel kunt doen, is kanalen achter een password zetten voor eigen gebruik.
Ik heb bijv. de BRW object kanalen (scanner met hoog geplaatste antenne) doorgekoppeld naar RealPTT, dan kan ik de communicatie beter volgen vanwege de hoge antenne, én ook wanneer ik te ver buiten bereik ben kan ik meeluisteren. Staat op alleen RX.

Navigatie

[0] Berichtenindex

[*] Vorige pagina

Naar de volledige versie