Auteur Topic: Ric Code Brandweer zone  (gelezen 334 keer)

0 leden (en 1 gast) bekijken dit topic.

Offline Wackofcb

  • Nieuw Lid
  • *
  • Berichten: 1
Ric Code Brandweer zone
« Gepost op: 25 oktober 2022, 08:58:48 »
Hallo ik vraag mij af of er al mensen zijn die de Ric code van de zone's hebben gevonden ik heb ric code van Hulpverleningszone Zone 1 =  Zone 1 zijn: Blankenberge, Brugge, De Haan-Wenduine, Gistel, Knokke-Heist, Middelkerke, Oostende, Oostkamp en Torhout. (1304322) gevonden is redelijk juist kwa informatie.
Nu ben ik op zoek naar de andere zone's (Brandweerzone westhoek) ( Brandweerzone Fluvia kortrijk) (Brandweerzone Midwest)

Thanx op voorhand

Offline CPA

  • Beginnend Lid
  • **
  • Berichten: 29
Re: Ric Code Brandweer zone
« Reactie #1 Gepost op: 25 oktober 2022, 10:58:16 »
Dat moet wel lukken:
Westhoek is vrij compleet te zien op code: 0159024
Midwest is vrij compleet te zien op code: 0195609
Fluvia heeft geen "algemene" codes, daar zou je van elk korps een code van moeten zien te krijgen. Die kun je vinden op twitter.
zie voor Midwest, Westhoek en Fluvia:    twitter.com/cpa_breda_zw

Offline ScannerWVL

  • Nieuw Lid
  • *
  • Berichten: 1
Re: Ric Code Brandweer zone
« Reactie #2 Gepost op: 22 november 2022, 16:33:12 »
Zone 1 RIC codes zijn :
Torhout 0207002 (niet meer zeker als deze nog in werking is) al enkele dagen geen algemene melding gezien op dit nummer.
Brugge Voor Post 0121502.
Brugge Hoofd Post 0121552
Oostende 0186523
Gistel 0142002
Knokke Heist 2001864
De Haan 2001619

Zone westhoek werkt met een algemene code 0153581

Online Hunter

  • Beheerder
  • *****
  • Berichten: 7285
  • PE1RFR
Re: Ric Code Brandweer zone
« Reactie #3 Gepost op: 22 november 2022, 16:52:48 »
Bij P2000 capcodes merk ik dit ook vaak, maar RIC-codes hebben 7 cijfers. Voorloopnullen zijn er niet om weggelaten te worden. Als een telefoonnummer met een 0 begint dan wordt deze ook niet weggelaten. Bij deze aangepast, graag rekening mee houden.