Decimale graden = Graden + minuten / 60 + seconden / 3600
Scheveningen 52.099194 4.26375
IJmuiden 52.457889 4.594028
West Terschelling 53.356849 5.21368
Terschelling Paal 8 53.398935 5.2492661
Decimale graden = Graden + minuten / 60 + seconden / 3600
Scheveningen 52.099194 4.26375
IJmuiden 52.457889 4.594028
West Terschelling 53.356849 5.21368
Terschelling Paal 8 53.398935 5.2492661
Thanks,
Alleen Paal 8 komt aardig landinwaarts terecht?
53.398920799763594, 5.24920514059813
Citaat53.398920799763594, 5.24920514059813
15 cijfers achter de komma suggereert een nauwkeurigheid van 10 nanometer ;)
Ja precies, ik vind 5 of 6 achter de komma voldoende. Hoe nauwkeurig is dat?
Ik ben inmiddels aardig op weg, zal eerdaags even een update plaatsen.
Wie weet meer over Ameland-Nes? Deze lijkt volgens Google Maps aardig landinwaarts te liggen, klopt dit?
https://goo.gl/maps/bm3T7McXGaLQfMyC9
[/quote
Ik ben inmiddels aardig op weg, zal eerdaags even een update plaatsen.
Wie weet meer over Ameland-Nes? Deze lijkt volgens Google Maps aardig landinwaarts te liggen, klopt dit?
https://goo.gl/maps/bm3T7McXGaLQfMyC9
1735728 | Kustwachtcentrum (Reddingstation Hoorn) (Reddingboten Hayo-Harmen-Rolf) |
1735728 Kustwachtcentrum (Reddingstation Hoorn) (Reddingboten Hayo-Harmen-Rolf)
Wie weet waar dit station is, hetzij waar deze boot ligt? Is dit bij de RB?
Op dit moment zoek ik nog;
Locatie Ameland-Nes
Locatie BJDrbs
DIS(hoek), kan ik hier nog een plaatsnaam aan toewijzen?
TSC, zelfde als hierboven
TSP, zelfde
TSPlgd, welke locatie en plaatsnaam?
via https://www.mapsdirections.info/nl/gps-coordinaten-google-maps.html
DISrbs,;51.472716;3.517148;
Betreft inderdaad Dishoek ;)
Betreft inderdaad Dishoek ;)
Die plaatsnaam staat niet in de p2kflex database. Gaat deze wel als zodanig over P2000? Ik kan hem zo 1,2,3 niet vinden, ik zag wel ergens een strandtent Dishoek te Koudekerke...
1300001 | BRW Zeeland (Monitorcode) |
1300001 | BRW Zeeland (Monitorcode) |
1300001 | BRW Zeeland (Monitorcode) |
1300001 | BRW Zeeland (Monitorcode) |
AFgelopen avond merkte ik dat ANE/ANEkhv/ANElgd nog niet helemaal goed gaan. Iemand enig idee van deze coordinaten?